Уважаемые гости!

Получить полный доступ к материалам и функциям форума вы сможете только после регистрации.

Обязательно ознакомьтесь с Правилами форума!

Новая темаОтветить Страница 205 из 205   [ Сообщений: 5113 ]
На страницу Пред.  1 ... 201, 202, 203, 204, 205
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Крыло Ворррона
СообщениеДобавлено: 31 июл 2018, 07:41 
Бывалый
Бывалый

Баллы репутации: 151   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Vorrron, та впринципі все по старому. Зона гниє, сталкерів ловлять, ставок охолоджувач висихає. )

СообщениеДобавлено: 31 июл 2018, 09:23 
Хорошо знает зону
Хорошо знает зону

Баллы репутации: 304   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
"я из одессы , я просто бухаю" :D

СообщениеДобавлено: 31 июл 2018, 10:08 
Знает Зону
Знает Зону

Баллы репутации: 171   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Vorrron, народу развелось... страх

СообщениеДобавлено: 31 июл 2018, 18:32 
Король демчиков
Король демчиков

Баллы репутации: 183   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Ворон, тебе привет от Барсова.
Спрашивал, не пристрелили ли тебя часом.

Отдельный Ордена Червоного Прапора Цілком і Повністю Упоротий Полк Першого Диверсійного Загону Аэлирэ́нн Aen Saevherne, Третій Санітарний Дивізіон Бронетанкових Панцерваффе ЦК АВО імені Майора Нємчицький.
S.A.N.I.T.A.R. АВО

СообщениеДобавлено: 31 июл 2018, 20:39 
ПророкЪ

Баллы репутации: 220   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
шиш їм.
поки що береже Бог...
не вони мене, а я їх.
нам є за кого мститися. |==D

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Колись мрію таки попасти на хату до Костяна...
Давно хотілося...
Та все ніяк...
Війна.

Живуть.

СообщениеДобавлено: 31 июл 2018, 21:41 
ПророкЪ

Баллы репутации: 220   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
А хто такий Барсов?
щось ніяк не пригадаю.
чи то підконтузило троха...

Живуть.

СообщениеДобавлено: 01 авг 2018, 02:19 
Король демчиков
Король демчиков

Баллы репутации: 183   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Vorrron, Барсов, это москаль, что про тебя похабень в вк и где то ещё писал. Дмитрий Барсов.
Но вообще ему вот интересно было.
Я как бы личного интересу в порче твоей тушке не имею и претензий никаких тоже.

Отдельный Ордена Червоного Прапора Цілком і Повністю Упоротий Полк Першого Диверсійного Загону Аэлирэ́нн Aen Saevherne, Третій Санітарний Дивізіон Бронетанкових Панцерваффе ЦК АВО імені Майора Нємчицький.
S.A.N.I.T.A.R. АВО

СообщениеДобавлено: 01 авг 2018, 11:55 
ПророкЪ

навіть не знаю що передати цьому барсову...
:pardon:
якщо він раптом поїде на донбабве воювати, то як побачу у приціл передам йому кулю.

Живуть.

СообщениеДобавлено: 06 окт 2018, 15:53 
ПророкЪ

Апельсинова шкірка.

Екологічне поселення у вирвищі Дубове, Новоайдарський район, Луганська область.
Три здорованя і один Микола тягнуть велику металеву піч у саморобному візку піщаною дорогою. Микола серед цих чоловіків виглядає як хлопчик: невисокий на зріст, хлопчача статура. Пічка йде важко. Дотягують до невеличкого підйому і стають. Пхають той візок усі разом а візок не йде до гори, ба навіть знущається з них тим, що відкочується на кілька сантиметрів назад і сміється із їх зусиль. Чоловіки зупиняються і опускають руки щоб перепочити. Розчаровано дивляться на візок і тачку. Несподівано Микола підносить до рота руку і щось відкушує. Стомлений Микола з диким криком “аааа!” впирається у візок з пічкою один і з розгону виштовхує його на гірку, яку не могли взяти усі разом. Чоловіки здивовано дивляться на Миколу, що стоїть біля візка на гірці.
Що це було Микола?
Режим “турбо”.
Це як?
Та вмію часом вмикнути.
Ого ти всмалив. - вигукує один.
А що то ти до рота підносив? - перебиває інший
Апельсинова шкірка. - показує невеличкий надкушений шматочок давно висохлої апельсинової шкірки.
Ти її що нюхав?
Ні… Відкусив маленький шматочок.
Хрін з нею з тою пічкою, потім дотягнемо, розкажи про свій режим “турбо”, яка цікава штука.
Почалося це у Зоні відчуження ЧАЕС. Одного разу зайшов я у Зону і в самій глибині наступив на іржавий цвях біля закинутої будівлі. Пішов у кедах. Дурник. Якось дуже невдало я наступив. Сильно кровило. Через кілька хвилин у правому почало чавкати. Лише тоді я дозволив собі спинитися. Кожен мій похід у Зону це було випробування меж моїх можливостей. Я йшов майже завжди з мінімумом їжі та води на максимально далеку дистанцію з небезпеками. .Від місця де я пробив ногу два дні ходу до виходу із зони на здорових ногах. Я планував їх вийти без їжі і води. Я сів зняв те взуття дивлюся і думаю… Нікого навколо. Ніхто мене не врятує. Їжі нема. Води теж. Болить нога. Тече кров. Сиджу і думаю про те, що схоже це остання моя подорож… Засовую руку в кишеню, а там невідомо яким чином опинилася давно засохла апельсинова шкірка. Я відкусив малесенький шматочок тієї шкірки з розумінням, що це уся моя їжа і мене як током прошибло розуміння, що я не хочу здаватися і помирати десь тут. Я приклав лист подорожника, відірвав кавалок футболки і затягнув ним ступню. Біль трохи вщух і я побіг. Побіг у бік виходу із Зони. Час від часу я на бігу відкусував від невеличкого шматка засохлої апельсинової шкірки малесеньку частинку, щоб підкріпити свої сили і впевненість. Я біг усю ніч. І зранку вибіг із Зони. І враження було таке, що я і не стомився зовсім. Вперше після походу в Зону було відчуття, що я можу пробігти ще стільки ж, а не відчуття повного виснаження і спустошення. Доки я біг я відчував значно багатшу палітру запахів, чув більше звуків, і здається почав бачити у рентгеновому діапазоні. Словом чуття мої загострились, а сили та витривалість значно зросли. Я назвав це режимом “турбо” і час від часу його в собі знову вмикав… Невеличким шматочком апельсинової шкірки.

Живуть.

СообщениеДобавлено: 06 окт 2018, 18:24 
Знает Зону
Знает Зону

Баллы репутации: 86   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Друже Вороне, розкажи більше про екологічне поселення.

СообщениеДобавлено: 06 окт 2018, 19:29 
ПророкЪ

а що розказувати?
нема його там більше...
наскільки мені відомо.
один з його натхненників і один з чоловіків з цієї історії (колись мій хороший друг) став ватніком...
таке...

Живуть.

СообщениеДобавлено: 06 окт 2018, 20:12 
Знает Зону
Знает Зону

Баллы репутации: 86   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Цитата:
нема його там більше...

Думав, це свіжа історія.

СообщениеДобавлено: 07 окт 2018, 06:56 
ПророкЪ

ще до війни

Живуть.

Новая темаОтветить Страница 205 из 205   [ Сообщений: 5113 ]
На страницу Пред.  1 ... 201, 202, 203, 204, 205